جلسه مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان قائم شهر با ریاست محترم دانشگاه پیام نور واحد قائم شهر
بسمه تعالی جلسه مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان قائم شهر با ریاست محترم دانشگاه پیام نور واحد قائم شهر این جلسه در تاریخ 15/01/1396 راس ساعت 10 صبح در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار گردید .ابتدا مسئول محترم بسیج دانشجویی شهرستان ضمن تبریک به مناسبت سال نو گزارشی مختصر از بسیج دانشجویی شهرستان بیان نمودند .
 ایشان در ادامه فرمودند خوشحالیم که ریاست محترم دانشگاه جوان هستند و حرف جوانها را بهتر درک میکنند و از فضای جدید ایجاد شده در دانشگاه و اعزام دانشجویان به راهیان نور هم تقدیر و تشکر نمودند . سپس معرفی اعزای دفتر بسیج انجام شد .
دکتر زمانیان ریاست محترم دانشگاه در این جلسه فرمودند بنده خودم از دوران ابتدایی عضو بسیج شدم و در تمام مقاطع تحصیلی عضو فعال بسیج بودم و الان هم عضو بسیج اساتید هستم . ما از بسیج مطالبه داریم از بسیج توقع داریم دست مارا جهت هر گونه فعالیت فرهنگی بگیرند .ایشان فرمودند با توجه به اینکه دانشجویان کمی به دانشگاه رفت و آمد دارند ولی ما حاضریم هربرنامه ای که قابلیت اجرا در دانشگاه را داشته باشد صد درصد حمایت کنیم .ایشان در بحث مسائل سیاسی فرمودند به قول حضرت علی (ع) چپ و راست گمراهیست حد وسط باید بود. این جلسه در ساعت 12 با صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید .
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما